Septembrikuus-kõik on uus!
No kõik ei ole uus- aga meil on taas uudiseid!
Suvi on möödunud töiselt ning kui teha pisike loetelu, siis: meie tootevalikusse on taas lisandunud uued põnevad tooted, me liitusime maheettevõtteid koondava katusorganisatsiooni Organic Estonia perega ja meie tooted jõudsid kodumaise kaubandusketi Selver tootevalikusse!
Ilmselt olete juba tähele pannud, et pakendid on ka Uued!
Läheme tasapisi üle taassuletavatele ZIP kottidele mis tagavad selle, et kakao säilitab ka pikemaajalisel säilitamisel oma värskuse ja aromaatsuse. 
Tootevalikus on uus sari FUNKTSIONAALSED KAKAOD- mis nagu nimigi ütleb, koondab endasse kakaod millele oleme lisanud erinevaid toniseerivaid lisandeid nagu näiteks kollageen, magneesium või koguni supertoitudeks peetavad seened Reishi ja Lõvilakk korallnarmik e Lions'Mane. Loomulikult on Funktsionaalse sarja kakaodes mineraaliderikas ja antioksüdantideküllane toorkakao, mis teeb selle sarja kakodest tõeliselt mõnusa, täidllase ja luksusliku maitseelamuse.
Kindlasti võtame ette, ja teeme uutele toodetele edaspidi põhjalikumaid tutvustusi.
Uued tooted ilmuvad tasapisi ka meie e-poodi seega saate neid tellida ja katsetada, et leida oma lemmikud!
Uutest müügikohtadest on lisandunud Kosel Kristallipesa bood, Tartus Eesti Rahva Museums pood ja internetis Zerowaste.ee pood ja Levi Disainipood Tallinnas.