Hea une kakao vegan 225g

Puhkamist ja lõõgastumist soodustav kaerajoogipulbriga vegankakao.
Sisaldab toorkakaod, milles on rikkalikult magneesiumit, rauda, kroomi ja antioksüdante. Kakao on täiendavalt rikastatud magneesiumiga (magneesiumtsitraat), mis soodustab rahunemist ja lõõgastumist ja toetab närvisüsteemi normaalset toimimist. Reishi seen (Ganoderma Lucidum) on rahustava, une kvaliteeti parandava, pingeid ning stressi maandava ja organismi puhastava toimega.
Kakaojook on vähese suhkruga, magusust saad reguleerida enda maitse järgi. Hea jook väikseks päevaseks puhkehetkeks või õhtuseks lõõgastuseks.

Koostis: mahe vähendatud rasvasisaldusega kakao, mahe toorkakao, mahe kaerajoogi pulber, mahe roosuhkur, magneesiumtsitraat, mahe reishi (Canoderma Lucidum), sool,
Valmistamine: 200 ml tassi jaoks võta 3 kuhjaga teelusikat kakaopulbrit, lisa veerand tassi jagu kuuma vett, sega hoolega ning lisa ülejäänud vesi. Hea oleks lasta kakaol ca 1 minut seista-settida enne joomist. Soovi korral lisa juurde piima, suhkrut - vastavalt oma maitsele. Parim viis on valmistada väikse piimamikseriga, kuid lihtsalt lusikaga segades saab ka edukalt hakkama.
PS. Maitseb hästi ka külmalt!

Säilivus 11 kuud
Hind 1 kg/42,00€

Lisa ostukorvi
9,50 €